Mój Wielki Grecki Sylwester!

Termin: 27.12.2019-02.01.2020

Chorwacja - Drvenik

Chorwacja - Baska Voda

Chorwacja - Istria

Wczasy w Jarosławcu

Wczasy w Pogorzelicy

Włochy - Wenecja, Rzym, Watykan, Florencja

Perły Adriatyku

Wczasy w Grecji - Kreta

Włochy: wypoczynek + zwiedzanie

previous arrow
next arrow
Slider

Termin: 19 - 21.07.2019r.

 

Cena 599 zł

 

1 dzień:
Wyjazd
w godzinach porannych (ok. 5-6:). Przyjazd do Egeru, zwiedzanie miasta słynącego z wina, zobaczymy m.in. bazylikę, zamek i stare miasto. Następnie przejazd do Doliny Pięknej Pani, znajdującej się na przedmieściach Egeru, która jest kwintesencją winiarskiej radości życia. W wulkanicznych skałach wydrążono tu dziesiątki piwnic, których głębokość świadczy o zamożności winiarza. Wieczorem przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Istnieje możliwość organizacji rejsu statkiem po Dunaju. Niezapomniana godzina na rzece, podczas której można zobaczyć najatrakcyjniejsze obiekty Budapesztu położone niedaleko brzegu.


2 dzień:
Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu:
BUDA: przejazd na Wzgórze Gellerta, skąd roztacza się niezapomniany widok na najpiękniejszą część miasta. Podczas spaceru po mieście zobaczymy m.in.: Cytadelę, Pomnik Zwycięstwa. Wzgórze Zamkowe z Pałacem Zamkowym, Pałacem Sandorów, Górną stacją zabytkowej kolejki Siklo, Stare Miasto- Baszty Rybackie, Plac Defilad, Pomnik Św. Stefana. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.


3 dzień:
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i dalsze zwiedzanie miasta. PESZT: Plac Lajosa Kossutha - wyjątkowe historycznie miejsce z pomnikami bohaterów węgierskich: Lajosa Kossutha oraz Ferenca Rakocziego, pomnikiem symbolem Imre Nagya - ojca rewolucji z 1956 roku oraz węgierskim Parlamentem - jednym z największych na Świecie budynków rządowych o imponującej długości prawie 300 metrów, szerokości 123 m oraz niemalże 100 m kopule. Katedra św. Stefana - druga co do wielkości budowla sakralna na Węgrzech z zachwycającym wnętrzem i miejscem szczególnego kultu - Kaplicą św. Prawicy. Plac Bohaterów – miejsce stworzone na obchody 1000-lecia Państwa Węgierskiego z pomnikiem millenium, kolumnadami przedstawiającymi węgierskich bohaterów. Czas wolny. Przejazd do Polski. Powrót w godzinach nocnych.

Cena zawiera:

 

  • przejazd komfortowym autokarem (wc, dvd, klimatyzacja, caffebar)

  • 2 noclegi w pokojach 2 osobowych

  • 2 śniadania i 2 obiadokolacje

  • opiekę przedstawiciela biura

  • realizację programu

  • opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

  • ubezpieczenie KL, NNW i BP

 

Cena nie zawiera:

 

  • biletów wstępów

  • rejsu statkiem po Dunaju (ok. 8 euro/os.)

  • świadczeń nie wymienionych w punkcie „cena zawiera”

 

Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie