Mój Wielki Grecki Sylwester!

Termin: 27.12.2019-02.01.2020

Chorwacja - Drvenik

Chorwacja - Baska Voda

Chorwacja - Istria

Wczasy w Jarosławcu

Wczasy w Pogorzelicy

Włochy - Wenecja, Rzym, Watykan, Florencja

Perły Adriatyku

Wczasy w Grecji - Kreta

Włochy: wypoczynek + zwiedzanie

previous arrow
next arrow
Slider

Termin: 29.07 - 09.08.2019r.

grecja1RIWIERA OLOMPIJSKA – region Grecji rozciągający się na przestrzeni ok. 80 km od Salonik do północnej Tessali. Osłonięte od kontynentalnych chłodów i pół wiatrów, kurorty cieszą się doskonałym ciepłem i suchym klimatem. Nazwa pochodzi od odbijającego się cienia góry Olimp w falach Morza Egejskiego

LEPTOKARIA – to typowe miasteczko greckie charakteryzujące się atmosferą wakacyjnego odpoczynku i letniej beztroski. Posiada bogate zaplecze handlowe i gastronomiczne.

HOTEL*** - niewielki, rodzinny hotel, położony bezpośrednio przy promenadzie nadmorskiej w pobliżu centrum miasteczka. Hotel dysponuje pokojami dwu osobowymi (możliwość dostawki) z WC., łazienką, indywidualną klimatyzacją (płatna 5€/24h), sprzętem TV-SAT, lodówką. Do Państwa dyspozycji w hotelu również: restauracja, kawiarnia a przede wszystkim piękna piaszczysta plaża bezpośrednio przy hotelu. Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie, śniadanie w formie szwedzkiego stołu, lunch (zupa + pieczywo) i obiadokolacja (ciepłe danie mięsne z dodatkami) - obsługa kelnerska. Turnus rozpoczyna się od obiadokolacji i kończy lunchem.


grecja2Program:

1 dzień:

Wyjazd w godzinach porannych ok. 8:00. Wyjazd w kierunku Grecji. Nocny przejazd przez Serbie i Macedonię.                      

2 dzień: 
Przyjazd do Grecji. Zakwaterowanie, lunch. Następnie spotkanie organizacyjne, czas wolny na plażowanie. Kolacja, nocleg.

3 – 10 dzień: Program pobytu - plażowanie, kąpiele w morzu, realizacja  programu zajęć (gry, zabawy,  konkursy, wycieczki piesze), wycieczka do Litochoro i Olimpu, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (za dopłatą).

11 dzień: 
Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny na ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia itp. Lunch. Popołudniu zbiórka przed hotelem i pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju.

12 dzień: 
Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.


Cena:  1750 zł/dziecko

Cena: 1799zł/os. dorosła


Cena zawiera:

 • transport komfortowym autokarem (wc,video, klimatyzacja, barek)grecja3
 • 9 noclegów w hotelu*** (zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych)
 • wyżywienie 3 razy dziennie (śniadanie, lunch i obiadokolacja)
 • suchy prowiant na drogę powrotną
 • ubezpieczenie KL, NNW i BP
 • upominek i dyplom dla każdego uczestnika
 • gry i konkursy z nagrodami
 • opiekę rezydenta/przedstawiciela biura
 • opiekę profesjonalnej kadry 
 • taksę klimatyczną
 • opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny


Cena nie zawiera:

 • opłaty za korzystanie z klimatyzacji
 • wycieczek fakultatywnych
 • świadczeń nie wymienionych w ofercie


Wycieczki Fakultatywne
:

grecja4SALONIKI ok. 30€ - miasto w północnej Grecji nad Zatoką Salonicką (Morze Egejskie). Drugie co do wielkości (po Atenach) miasto Grecji. Jednolity zespół miejski składa się z wielu gmin, formalnie stanowiących oddzielne jednostki administracyjne. Formalnie, centralna gmina, ta o nazwie Thessaloniki, liczy 385,4 tys. mieszkańców, a cały zespół urbanistyczny Salonik 1,084 mln mieszkańców. Saloniki to ośrodek administracyjny największego greckiego regionu Macedonia, nieoficjalnie nazywany współstolicą (Grecji) lub stolicą Macedonii (Macedonii Egejskiej). Prężne i z tradycjami centrum naukowo-akademickie, miejsce licznych kongresów i wystaw międzynarodowych, węzeł transbałkańskich autostrad. Zabytki Salonik: Biała Wieża, Łuk Galeriusza, Rotunda, Bazylika św. Dymitriusza.

METEORY ok. 40€ +5 € bilet wstępu- Meteory po grecku znaczy dokładnie ”zawieszone w powietrzu’’. W niezwykłej scenerii, na szczytach sterczących pionowo brył skalnych mieści się zespół 24 klasztorów Meteora, zaliczanych do najcenniejszych zabytków sztuki bizantyjskiej przełomu XIV i XV wieku. To potężne centrum ortodoksyjnego kościoła. Od XI w. Meteory uważane są za obraz wielkości Boga. Wznoszą się jako skalisty las w Grecji, na równinie Tesalskiej, blisko miasta Kalambaka. Tam mnisi wyrabiają sobie cnotę posłuszeństwa, próbują się odzwyczaić od swoich nawyków.

ATENY ok. (50€ + 28€ bilety wstępów) - stolica i największe miasto Grecji Jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych Europy z zabytkami kultury antycznej. Do najważniejszych zabytków Aten należą: zespół architektoniczny Akropolu, Agora Rzymska i Grecka, Świątynia Zeusa, Luk Hadriana, Muzeum Ateńskie, Wieża Wiatrów, itd.

DELFY ok. (50€) – obecnie Kastri, w starożytności miasto greckie, miejsce słynnej wyroczni Apollina, położone w Fokidzie u stóp Parnasu. Centrum Amfiktionii Delfickiej. Miasto zamieszkiwali w większości drobni przekupnie i handlarze dewocjonaliami. Wielki wpływ polityczny wyroczni delfickiej i płynące z niej dochody stały się przyczyną licznych wojen prowadzonych na tym terenie.

LITOCHORO I OLIMP (10€) 

 

REZERWUJ