Mój Wielki Grecki Sylwester!

Termin: 27.12.2019-02.01.2020

Chorwacja - Drvenik

Chorwacja - Baska Voda

Chorwacja - Istria

Wczasy w Jarosławcu

Wczasy w Pogorzelicy

Włochy - Wenecja, Rzym, Watykan, Florencja

Perły Adriatyku

Wczasy w Grecji - Kreta

Włochy: wypoczynek + zwiedzanie

previous arrow
next arrow
Slider

Terminy: 20-29.09.2019

Chorwacja Adriatyk 1

 

wypoczynek + zwiedzanie (Dubrovnik, Medjugorie, Trogir, Split)

Riwiera Makarska to miejsce, z którego Chorwacja słynie. Właśnie tam, w południow ej części Riwiery Makarskiej znajdziemy urocze miasteczko turystyczne o nazwie Drvenik., które jest idealnym miejscem na wakacje. Drvenik ulokowany pomiędzy dwoma zatokami, Donje Vala i Gornaja Vala, w otoczeniu szczytów masywu Biokovo, gwarantuje turystom możliwość spędzenia urlopu w niezwykle przyjemny sposób. Przepiękne leśne zatoki ze źródełkami pitnej wody i żwirowo-skaliste plaże dodają Drvenikowi szczególnego uroku. W Drveniku znajduje się promowa przystań do Sućuraj na wyspie Hvar . To miejsce jest doskonałym wyborem na spokojne wakacje.

Opis Villi: Villa znajduje się ok. 50 m od plaży. Łącznie w obiekcie znajduje się 19 pokoi z czego 11 ma własny aneks kuchenny a 8 ma dostęp do mini aneksu kuchennego na korytarzu. Na jeden aneks przypadają 4 pokoje. W pokojach są lodówki, aneks służy ewentualnie do zaparzenia kawy, herbaty itp.

Opis pokoi: Wszystkie pokoje są wyposażone w wc, TV, lodówkę, ręczniki, balkon oraz klimatyzację (dodatkowo płatna 5 euro/ dobę). Wszystkie łóżka podstawowe są takie same i są to łóżka małżeńskie trzecie łóżko to tapczan jednoosobowy. Ręczniki są codziennie wymieniane.

Udogodnienia: Na terenie obiektu goście mają dostęp do bezpłatnego wi-fi.

Uwagi organizatora: Pensjonat rodzinny bez standaryzacji gwiazdkowej. Autokar w dniu przyjazdu/wyjazdu zatrzymuje się na parkingu ok. 150 m od willi - trzeba dojść z bagażem do willi. 

Dorośli - 1 490 zł

Dziecko do 6 lat z dwoma osobami dorosłymi - 650 zł

Dziecko 7-11 lat z dwoma osobami dorosłymi - 1 250 zł

Dziecko 12-17 lat z dwoma osobami dorosłymi - 1 350 zł

Drugie dziecko 2-17 lat jako 4 osoba w pokoju wspólne spanie - 1 250 zł

Powyżej 18 lat jako trzecia osoba w pokoju - 1 390 zł

Dzieci do 1,99 lat gratis


Cena zawiera:

 • 7 noclegów w Villi w Drveniku w pokojach zgodnie z zamówieniem

 • transport autokarem ( DVD, klimatyzacja, WC, cafe bar)

 • wyżywienie HB: śniadania w formie bufetu, obiadokolacja serwowana – wybór z 3 dań z deserem (posiłki serwowane w restauracji ok. 50 m od villi )

 • 3 wycieczki z przewodnikiem: Dubrownik, Medjugorie oraz Trogir i Split

 • opiekę przedstawiciela biura

 • realizację programu zwiedzania

 • taksę klimatyczną

 • podatek VAT

 • opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 • ubezpieczenie KL, NNW i BP


Cena nie zawiera:

 • opłaty za korzystanie z klimatyzacji 5 Euro/ dzień

 • dopłaty do pokoju jednoosobowego (50% ceny skierowania/os. dorosłą)

 • biletów wstępów podczas wycieczek (dla osób chętnych)

 • dodatkowych wycieczek fakultatywnych dla osób chętnych nie wymienionych w punkcie „cena zawiera”( np. fishpicnic)

 • serwisu plażowego (leżaki/parasole)


Część po
koi w villi posiada boczny widok na morze. Pokoje z widokiem na morze są przydzielane wg kolejności zapisów. Dopłata za gwarancję pokoju z bocznym widokiem na morze wynosi 100 zł/pokój.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu z powodu zbyt małej ilości osób chętnych.


Opis wycieczek:

1) Dubrovnik: niewątpliwie najpiękniejsze miasto w Chorwacji, tzw. "perła Adriatyku", jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie. Za potężnymi murami kryją się urokliwe uliczki, wspaniałe kościoły, muzea i pałace.

2) Medjugorie: Medjugorie miasteczko położone w skalistych górach. W 1984 r. Grupie dzieci ukazała się tu Matka Boska. Od tej pory miejscowość stała się sławna na cały świat i co roku jest odwiedzana przez tysiące pielgrzymów.

3) Trogir i Split: Trogir to miasto portowe, założone w III wieku p.n.e. które posiada przepiękną starówkę, której zwiedzanie wąskich uliczek zarówno w dzień jak i w nocy przenosi nas do odległej epoki. W 1997 roku starówka Trogiru wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Dzięki unoszonemu mostowi Trogir połączony jest z wyspą Čiovo. Wąskie uliczki Trogirskiej starówki kryją wiele zabytków, do najważniejszych z nich można zaliczyć: Bramę Lądową Pałac Stafileo i Katedrę św. Wawrzyńca. Split zaczynał swoje dzieje jako starożytna grecka osada, później stał się rzymską mieściną, która nabrała znaczenia, gdy w latach 295-305 n.e. cesarz Dioklecjan wybudował tam swoją rezydencję.

 

REZERWUJ