Biura Podróży

 

Serdecznie zapraszamy biura podróży do współpracy przy organizacji różnego typu wyjazdów turystycznych na terenie Polski oraz całej Europy. Możemy przygotować dla Państwa klientów,  indywidualnych jak i grupowych, zarówno całą imprezę „od A do Z”, jak i  zorganizować wybrane świadczenia np. pomóc w znalezieniu transportu, noclegów, przewodnika itp.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami dla klienta indywidualnego oraz grup zorganizowanych prezentowanymi na naszej stronie internetowej.

 

W przypadku wycieczek dla grup nasze programy zawsze dopasowujemy specjalnie do oczekiwań Państwa klientów. Specjalizujemy się w przygotowywaniu ofert na zlecenie, jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdy wyjazd na terenie starego kontynentu i nie tylko. Nasze oferty  można dowolnie modyfikować. Z chęcią realizujemy też pomysły naszych klientów na wymarzony wyjazd.

 

Zachęcamy do nawiązania współpracy!

Serdecznie zapraszamy biura podróży do współpracy przy organizacji różnego typu wyjazdów turystycznych na terenie Polski oraz całej Europy. Możemy przygotować dla Państwa klientów, indywidualnych jak i grupowych, zarówno całą imprezę „od A do Z”, jak i zorganizować wybrane świadczenia np. pomóc w znalezieniu transportu, noclegów, przewodnika itp.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami dla klienta indywidualnego oraz grup zorganizowanych prezentowanymi na naszej stronie internetowej.

W przypadku wycieczek dla grup nasze programy zawsze dopasowujemy specjalnie do oczekiwań Państwa klientów. Specjalizujemy się w przygotowywaniu ofert na zlecenie, jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdy wyjazd na terenie starego kontynentu i nie tylko. Nasze oferty można dowolnie modyfikować. Z chęcią realizujemy też pomysły naszych klientów na wymarzony wyjazd.

Zachęcamy do nawiązania współpracy!