3 dniimages/stories/POLSKA_-_Wycieczki/wrocaw1.jpg


1 dzień:

Wyjazd z wybranego miejsca w godzinach porannych. Przejazd do Wrocławia, spacer po mieście, Stare Miasto - rynek z ratuszem, katedra, stare kamieniczki, Panorama Racławicka-seans, Ostrów Tumski. Przejazd do ośrodka w okolicach Karpacza, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Więcej…

 

3 dniimages/stories/POLSKA_-_Wycieczki/torun.jpg

 

1 dzień:

Wyjazd z wybranego miejsca w godzinach porannych. Przejazd do Torunia. Zwiedzanie Zespołu Staromiejskiego Torunia, który został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO. Zwiedzając szlak turystyczny historycznego Torunia zobaczyć można:

Więcej…

 

3 dni images/stories/POLSKA_-_Wycieczki/grunwald1.jpg

 

Termin: Inscenizacja Bitwy pod Grunwaldem odbywa się każdego roku w lipcu

 

1 dzień:

Wyjazd z wybranego miejsca wcześnie rano, ok. 6:00. Przejazd do Torunia- miasta naszego wielkiego astronoma. Zwiedzanie z przewodnikiem: Stare i Nowe Miasto oraz część zamkowa miasta. W trakcie zwiedzania czas wolny. Przejazd na miejsce zakwaterowania, obiadokolacja. Nocleg.

Więcej…

3 dniimages/stories/POLSKA_-_Wycieczki/warszawa.jpg

 

1 dzień:

Wyjazd z wybranego miejsca ok. 6:00. Przyjazd do Warszawy ok. 12:00. Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie miasta: Stare i Nowe Miasto, Grób Nieznanego Żołnierza, Plac Piłsudskiego, pomnik Powstania Warszawskiego, Powązki. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja w restauracji, nocleg.

 

2 dzień:

Więcej…

1 dzień


Program:

Wyjazd z wybranego miejsca w godzinach porannych, przejazd do Pszczyny. Zwiedzanie Muzeum Zamkowego w Pszczynie, spacer po parku pałacowym, zwiedzanie skansenu Zagroda Wsi Pszczyńskiej, Zagrody Żubrów, przejście na Rynek w Pszczynie- przerwa na obiad (we własnym zakresie).

Więcej…

1 dzień


Ramowy program wycieczki:

Wyjazd z wybranego miejsca rano, przejazd do Krakowa. Zwiedzanie miasta: Plac Matejki – Pomnik Grunwaldzki – Barbakan – Brama Floriańska – ul. Floriańska – Rynek Główny – Sukiennice – Kościół Mariacki – Wieża Ratuszowa – ul. Grodzka – Pałac Biskupi – kościół Franciszkanów – kościół św. Piotra i Pawła – ul. Kanonicza –

Więcej…

3 dni


1 dzień:images/stories/POLSKA_-_Wycieczki_szkolne/kadzielnia.jpg

Wyjazd z wybranego miejsca rano, przejazd do Kielc. Spacer po mieście, zwiedzanie Muzeum Narodowego w Pałacu Biskupów Krakowskich oraz Rezerwatu „Kadzielnia”. W trakcie zwiedzania przerwa na kawę (we własnym zakresie). Przejazd do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

 

2 dzień:

Po śniadaniu przejazd do Galerii Minerałów i Skamieniałości w Świętej Katarzynie. Następnie przejazd do Huty Szklanej.

Więcej…

 

3 dni

 

1 dzień

Wyjazd z wybranego miejsca w godzinach porannych. Przejazd do Wrocławia, spacer po mieście, Stare Miasto- rynek z ratuszem, katedra, stare kamieniczki, Panorama Racławicka-seans, Ostrów Tumski. Przejazd do ośrodka w okolicach Karpacza, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Więcej…

 

3 dni

1 dzień:

Wyjazd z wybranego miejsca w godzinach porannych. Przejazd do Kłodzka, zwiedzanie: Most Gotycki, kościół parafialny, Rynek, możliwość zwiedzania Twierdzy Kłodzkiej. Przerwa na kawę (we własnym zakresie). Następnie przejazd do Polanicy Zdrój, spacer po parku zdrojowym z pijalnią wód. Przejazd do ośrodka w okolicach Dusznik Zdroju, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

2 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Dusznik Zdroju, zwiedzanie papierni i parku.

Więcej…

 

4 dni


1 dzień:images/stories/gdask.jpg

Wyjazd z wybranego miejsca wcześnie rano (ok. 5.00 - 6:00). Przyjazd do Malborka- zwiedzanie muzeum zamkowego. Przejazd do ośrodka wypoczynkowego, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.


2 dzień

Śniadanie. Zwiedzanie Gdańska: spacer od Bramy Złotej do Bramy Zielonej, Ratusz, fontanna Neptuna, Dwór Artusa, ulica Mariacka, kościół Mariacki, Żuraw, Plac Solidarności, pomnik poległych Stoczniowców.

Więcej…