images/stories/ZAGRANICA_-_Wycieczki/troki.jpg

 

1 dzień:

Wyjazd z wybranego miejsca w godzinach wieczornych.

 

2 dzień:

Przejazd do Kowna w godzinach porannych. Zwiedzanie: - Stare Miasto, ratusz nazywany „Białym Łabędziem”, ruiny średniowiecznego zamku, Dom Perkuna – perły litewskiego gotyku, Muzeum Diabłów.

Więcej…

 


images/stories/ZAGRANICA_-_Wycieczki/londyn.jpg


1 dzień:

Wyjazd z wybranego miejsca w godzinach porannych. Przejazd do Francji. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

 

2 dzień:

Śniadanie, przejazd eurotunelem do Wielkiej Brytanii. Przyjazd do Londynu. Zwiedzanie Opactwa Westminster: miejsca koronacji królów Anglii i najważniejszej, obok katedry św. Pawła i Canterbury, świątyni anglikańskiej. Spacer wokół budynków Parlamentu, Big Ben’a do słynnej Downing Street nr 10 – miejsca, gdzie mieszka Premier Wielkiej Brytanii. Wizyta w jednym z największych ogrodów botanicznych Europy- Kew Gardens. W trakcie zwiedzania przerwa na obiadokolację. Przejazd do hotelu, nocleg.

Więcej…

 


images/stories/ZAGRANICA_-_Wycieczki/rzym.jpg

 

1 dzień

Wyjazd z wybranego miejsca w godzinach popołudniowych. Przejazd w kierunku Włoch.

 

2 dzień

Przyjazd do hotelu w okolicy RZYMU w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

Więcej…


images/stories/ZAGRANICA_-_Wycieczki/florencja.jpg

 

1 dzień:

Wyjazd z Polski popołudniu. Nocny przejazd do Włoch.

 

2 dzień:

Przyjazd do Sieny w godzinach porannych. Zwiedzanie jednego z najbardziej nietypowych i najpiękniejszych miast Toskanii, położonego na wzgórzu między dolinami dwóch rzek: Arbii i Elsy.

Więcej…


images/stories/ZAGRANICA_-_Wycieczki/luwr.jpg

1 dzień:

Wyjazd z wybranego miejsca w godzinach wieczornych. Nocny przejazd w kierunku Francji.

 

2 dzień:

Poranna toaleta na parkingu przed Paryżem. Przyjazd do Paryża ok. 10:00. Zwiedzanie muzeum Luwru. Czas wolny w ogrodach Tuileris. Galeria La Fayette (panorama Paryża z tarasu widokowego), Opera Garnier. Przejście przez Plac Vandome (Hotel Ritz), na Plac Concorde.

Więcej…

 


images/stories/ZAGRANICA_-_Wycieczki/budapeszt.jpg

 

1 dzień:
Wyjazd w godzinach porannych do Budapesztu. Przyjazd do Budapesztu w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie w hotelu **/***. Obiadokolacja. Przejazd na Wzgórze Gellerta, spacer trasą widokową wzdłuż Cytadeli ze wspaniałą panoramą Budapesztu. Powrót do hotelu. Nocleg.

Więcej…

 

.

images/stories/ZAGRANICA_-_Wycieczki/berlin.jpg

1 dzień :

Wyjazd z Polski wczesnym rankiem (4-5:00). Przyjazd do Tropical Island w godzinach przedpołudniowych. Całodniowy pobyt na wyspie. Możliwość przebywania w strefie tropikalnej lub strefie saun albo w obu strefach przy zakupie biletu kombi (ok. 30 euro/os. dorosła). Na terenie wyspy znajdują się restauracje na których można zakupić posiłki.W Tropical Island za posiłki oraz wszelkie dodatkowo płatne usługi płaci się za pomocą opaski magnetycznej, a rachunek reguluje się przy wyjściu z wyspy. Wyjazd z wyspy wieczorem. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Więcej…

 

5 dni, cena od 795 zł/os. images/stories/ZAGRANICA_-_Wycieczki/zamek_bawaria.jpg


1 dzień:
Wyjazd z wybranego miejsca w godzinach wieczornych. Przejazd przez Czechy i Austrię do Bawarii.


2 dzień:

W godzinach porannych przyjazd do jednego z najpiękniejszych i najsłynniejszych zakątków Bawarii - zamków Hohenschwangau i Neuschwanstein, Hohenschwangau to zamek, w którym swoje dzieciństwo spędził król Ludwik,wjazd busikiem zamkowym na wzgórze, gdzie wśród przepaści i jezior położony jest zamek Neuschwanstein,

Więcej…


images/stories/ZAGRANICA_-_Wycieczki/wenecja.jpg

 

1 dzień:

Wyjazd z wybranego miejsca w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.

2 dzień:

Przyjazd do Werony, zwiedzanie miasta: Arena, Pizza delle Erbe, Santa Maria Antica, Ratusz, Grobowiec Scaligerich, Kościół Św. Anastazji, Katedra, Dom Julii, Stary Zamek. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicy Wenecji.

Więcej…


images/stories/ZAGRANICA_-_Wycieczki/plitvick

 

1 dzień:

Wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych.

 

2 dzień:

Dojazd do Chorwacji w godzinach porannych, zwiedzanie Parku Plitvickie Jeziora lub  Parku Narodowego Wodospady Krka (do wyboru), przejazd do Neum, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Więcej…


images/stories/ZAGRANICA_-_Wycieczki/wieden.jpg

 

1 dzień:
Wyjazd z Polski w godzinach porannych.  Przejazd do MORAWSKIEGO KRASU – Parku Krajobrazowego położonego na obszarze 100 km² z ponad 1.000 jaskiń. Możliwość przejazdu kolejką ekologiczną do Jaskini Punkevni oraz przepłynięcia łodziami podziemną rzeką Punkvą poprzez malownicze groty. Przejazd do hotelu koło Znojma, obiadokolacja, nocleg.

Więcej…


images/stories/ZAGRANICA_-_Wycieczki/praga.jpg


1 dzień:
Wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przejazd do MORAWSKIEGO KRASU – Parku Krajobrazowego położonego na obszarze 100 km² z ponad 1.000 jaskiń. Możliwość przejazdu kolejką ekologiczną do Jaskini Punkevni oraz przepłynięcia łodziami podziemną rzeką Punkvą poprzez malownicze groty. Przejazd do PRAGI. Obiadokolacja w restauracji na Starym Mieście lub w hotelu. Zakwaterowanie, nocleg.

Więcej…