1 dzień:

Wyjazd w godzinach porannych. Przyjazd do Siemiatycz. Obiadokolacja, nocleg.

Więcej…

 

images/stories/POLSKA_-_Pielgrzymki/debno.jpg

 

1 dzień:


Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Lipnicy Murowanej, gdzie znajduje się kościół św. Leonarda. Jest on jednym z najstarszych i najcenniejszych kościołów drewnianych w Małopolsce. Wnętrze kościoła zdobi dekoracja malarska, która przedstawia sceny: Ukrzyżowania, Ostatniej Wieczerzy i Sądu Ostatecznego, nawę sceny z Męki Pańskiej oraz Dekalogu.

Więcej…

 

images/stories/POLSKA_-_Pielgrzymki/jasna_gora.jpg

 

Wyjazd z wybranego miejsca w godzinach porannych. Przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Gidelskiej, które słynie z cudów maleńkiej figurki Matki Bożej. Wnętrze sanktuarium jest bogato dekorowane. Jego największym skarbem jest maleńka, zaledwie 9 centymetrowa, kamienna figurka Matki Bożej z Dzieciątkiem.

Więcej…

 


Program:

Wyjazd wcześnie rano ok. godz. 6.00, przyjazd do Gniezna ok. godz. 11.00. Rozpoczęcie zwiedzania: Gniezno, Katedra w Gnieźnie, rynek . Przejazd do Biskupina. Muzeum i Osada w Biskupinie. Przejazd do Lichenia zwiedzanie Bazyliki Matki Boskiej Licheńskiej z Cudownym Obrazem, Golgotą i cudownym źródełkiem. Wyjazd ok. 19.00, powrót do domu ok. godz. 24.00.

Więcej…